про заклад

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
СУМСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК)
№ 17 «РАДІСТЬ» М. СУМИ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. Загальні відомості про заклад

Адреса: 40035, м.Суми, пр-т М.Лушпи, 37; телефон (0542) 32-14-87, e-mail DNZ17radost@gmail.com

Дата створення закладу, його особливості:

Дата створення установи – 1990 рік. Мова навчання – українська. В дошкільному закладі отримують дошкільну освіту представники 7 національностей.
В 2015 – 2016 навчальному році в 14 групах виховується 346 дитей, з якими працюють 36 педагогів. Серед них спеціалістів вищої категорії – 7, вихователь-методист – 1, спеціалістів І категорії – 7, спеціалістів ІІ категорії – 2.Грамотами відділу освіти РДА, МР нагороджені 12 педагогів, почесними грамотами МОН України – 1 педагоги.
Педагоги дошкільного навчального закладу впроваджують інноваційні педагогічні технології, здійснюють компетентнісний підхід до формування змісту та організації освітнього процесу.
В ДНЗ створена належна матеріально-технічна база, яка відповідає сучасним вимогам. Працює 2 спортивні зали, басейн, 2 музичних зали, 2 спортивні майданчики. В дошкільному закладі для забезпечення активного рухового режиму обладнано 12 ігрових майданчиків з відповідним обладнанням. В дошкільному закладі з вихованцями працює практичний психолог. Свої творчі здібності та уподобання дошкільнята розвивають у гуртках естетичного спрямування, спортивному гуртку «Грація» та секція боротьби.

Форма власності:

Заклад знаходиться в комунальній власності Сумської  міської ради.

Основні  напрямки діяльності:

Педагогічний колектив Сумського дошкільного навчального закладу №17 «Радість» має в роботі напрямок – фізкультурно-оздоровчий. ДНЗ зайняв в 2013-2014 навчальному році друге місце в міському етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України. Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні, програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське довкілля» , педагогічний колектив визначив на 2015 – 2016 навчальний рік такі пріоритетні завдання:
• Охорона життя , формування елементарної компетенції з питань безпеки, збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей раннього та дошкільного віку шляхом взаємодії колективу ДНЗ та батьків вихованців.
• Продовжувати впроваджувати в освітній процес інноваційні технології для дотримання Державного освітнього стандарту.
• Створити умови для професійної психологічної допомоги педагогам з метою попередження у них проявів синдрому емоційного вигорання.
ДНЗ є базою для проходження педагогічної практики студентами кафедри «Корекційної педагогіки» СДПУ ім. А.С.Макаренка та слухачами курсів підвищення кваліфікації СОІППО.

Співпрацюємо з Переяслов-Хмельницьким державним педагогічним університетом ім. Григорія Сковороди.

2. Основні показники результативності діяльності

Дошкільний навчальний заклад співпрацює з вищими навчальними закладами міста та ССШ№29. Педагоги дошкільного навчального закладу неодноразово друкували матеріали з досвіду роботи в всеукраїнських та регіональних педагогічних виданнях. За висновками психолого-педагогічного консиліуму випускники ДНЗ готові до навчання в школі.

СТАТУТ СУМСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Коментування вимкнене.