КАДРОВИЙ СКЛАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

СУМСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №17«Радість»

станом на 01.07.2020 року

Станом на 01.07.2019 заклад забезпечений педагогічними кадрами: 2 вихователі-методисти, 2 музичних керівника, 2 інструктори з фізкультури, 3 вчителя-логопеда, 1 практичний психолог

ПІП педагогічного працівника Посада Освіта Кваліфікаційна категорія Педагогічне звання

 

1. Батарчук

Аліна

Володимирівна

керівник повна вища «Вища категорія»
2. Бірюкова

Любов

Володимирівна

вихователь повна

вища

«Спеціаліст ІІ категорія»
3. Близнюк

Олена

Володимирівна

вихователь повна

вища

«Спеціаліст ІІ категорії»
4. Бойко

Євгенія

Володимирівна

вихователь повна

вища

11 тарифний розряд
5. Борисова

Олена Олександрівна

вихователь повна

вища

11 тарифний розряд
6. Бур

Ірина

Олександрівна

вихователь повна

вища

«Спеціаліст ІІ категорія»
7. Ворона

Світлана

Іванівна

вихователь повна

вища

«Спеціаліст ІІ категорія»
8. Гетьман

Анна

Валеріївна

вихователь неповна

вища

11 тарифний розряд
9. Геля

Юлія

Вікторівна

вихователь повна

вища

11 тарифний розряд
10. Гладченко

Олена

Петрівна

вихователь повна

вища

«Спеціаліст ІІ категорія»
11. Головенко

Наталія

Михайлівна

учитель-логопед повна

вища

«Вища категорія»
12. Горобець

Маргарита

Олександрівна

вихователь повна

вища

«Спеціаліст ІІ категорія»
13. Довженко

Алла

Миколаївна

учитель-логопед повна

вища

«Спеціаліст ІІ категорія»
14. Коба

Лілія

Юріївна

вихователь-методист повна

вища

«Вища категорія»
15. Кобзенко

Ольга

Володимирівна

учитель-логопед повна вища «Спеціаліст ІІ категорія»
16. Коваленко

Анна

Олексіївна

вихователь повна вища «Спеціаліст І категорії»
17. Коваленко

Наталья

Володимирівна

вихователь повна вища 11 тарифний розряд
18. Кіхтьова

Марія

Анатоліївна

вихователь повна вища «Спеціаліст І категорія»
19. Лемешенко

Наталія

Григорівна

вихователь повна вища «Спеціаліст І категорія»
20. Мішура

Тетяна

Дмитрівна

вихователь повна вища «Спеціаліст ІІ категорія»
21. Некипіла

Тетяна

Михайлівна

вихователь неповна вища 10 тарифний розряд
22. Придача

Олександра

Сергіївна

музичний керівник повна вища «Спеціаліст І категорія»
23. Рибалко

Інна

Іванівна

вихователь повна вища «Спеціаліст І категорія»
24. Сенецька

Наталія

Іванівна

вихователь повна

вища

«Спеціаліст І категорія»
25. Супрун

Світлана

Миколаївна

практичний психолог повна

вища

«Спеціаліст ІІ категорія»
26. Співак

Денис

Володимирович

інструктор з фізкультури повна

вища

9 тарифний розряд
27. Усик

Олена

Вікторівна

вихователь повна вища «Спеціаліст ІІ категорія»
28. Ханіна

Катерина

Олександрівна

вихователь повна вища 11 тарифний розряд
29. Цись

Тетяна

Вікторівна

вихователь середня спеціальна 11  тарифний розряд
30. Шаповалова

Світлана

Леонідівна

вихователь повна вища 11 тарифний розряд
31. Шепіль

Офелія

Абасівна

музичний керівник повна вища «Вища категорія»
32. Шкіль

Людмила

Михайлівна

вихователь-методист повна вища «Спеціаліст вищої категорії» «Вихователь-методист»
33. Ярова

Дар я

Олексіївна

інструктор з фізкультури повна вища 9 тарифний розряд
34.

 

 

Коментування вимкнене.