День Відкритих дверей

12 квітня і в ЗДО№ 17 «Радість» пройшов День відкритих дверей. У цей день у батьків є нагода ознайомитися з напрямками роботи закладу дошкільної освіти, оцінити досягнення своїх дітей, порадіти їх успіхам. Батьків наші креативні педагоги залучили до активної взаємодії під час проведення ранкової заряди, інтегрованих занять, сюжетно-рольових ігор, майстер-класів, консультацій спеціалістів, спільних прогулянок, театральних дійств, брейн-рингу «Моя країна – Україна».
А для батьків, які тільки збираються привести своїх дітей до закладу, було проведено заняття, де вони стали безпосередніми учасниками освітнього процесу. Батькам сподобалось. А екскурсія по закладу переконала їх, що вони вибрали для своїх малюків найкращий заклад.

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *