ОГОЛОШЕННЯ

Шановні батьки, запрошуємо Вас 19 лютого 2020 року на тематичний день відкритих дверей «Секрети здорового харчування дітей»

План проведення тематичного дня

«Секрети здорового харчування наших дітей»

• Фотовиставка «Смакота»

• 10.15 – Круглий стіл «Організація харчування в ДНЗ»

(сестра медична сестра Скачедуб З.І.)

(завідувач ЗДО  А.В. Батарчук)

• 15.30 – Інформаційний дайджест. Раціональний режим харчування дітей та збалансованість раціону вдома та дошкільному закладі

(сестра медична старша  Скачедуб З.І.)

• 15.30 – Школа етикету «Виховання культурно – гігієнічних навичок дошкільників»

(вихователь – методист Коба Л.Ю.)

• 17.00 – Відвертий діалог «Нормативні документи щодо організації харчування дітей»;

– донесення інформації про постачальників;

– вимоги до продуктів харчування;

– демонстрація відеоматеріалів щодо організації харчування;

(завідувач ЗДО  Батарчук А.В.)

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.