УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СУМСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  (ЯСЛА-САДОК)

№ 17 «РАДІСТЬ» М. СУМИ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пр..М.Лушпи  37, м. Суми, 40035  тел. (0542) 32 -14 -87, (0542) 32 -28 -46

E-mail: DNZ17radost@gmail.com

НАКАЗ

18.03.2020                                                                                                         №27

Про роботу закладу

дошкільної освіти під

час карантину

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» від 11.03.2020 року  №221, беручи до уваги статтю 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Указ президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про Рішення ради національної безпеки  і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки  в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої корона вірусом  SARS – co V-2», наказ МОН від 16.03.2020 року № 406 «Про організаційні заходи  для запобіганню поширенню корона вірусу COVID-19», підпункт 2 пункту 13 Положення про Функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів  діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом  МОН України  від 21.11.2016 року№1400, враховуючи рекомендації  Всесвітньої організації охорони здоров’я, протокол засідання міської комісії з питань техногенно-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій  від 16.03.2020 №7, на виконання наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 17.03.2020 №191 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу COVID-19»

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити проведення освітніх, культурних, спортивних та інших масових заходів та відвідування закладу дошкільної освіти її здобувачами .
  2. Забезпечити режим підвищеної готовності підсистеми навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно підпункту 2 п.13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого  наказом МОН України  від 21.11.2016 №1400, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 14.12.2016 за № 1623/29752.
  3. Забезпечити впровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників закладу відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом  Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 № 359.
  4. Забезпечити виконання рішень тимчасової обласної та міської протиепідемічної комісії.
  5. Діловоду Ніколаєнко Ю.В.:

5.1. Листування з управлінням освіти і науки Сумської міської ради здійснювати  шляхом надсилання  сканкопій листів  на електронну адресу sumyosvita@ukr.net.

5.2. Щоденно інформувати  управління освіти і науки щодо перебування працівників галузі «Освіта» на період карантинних заходів у відпустках та на лікарняному.

1. Вихователям-методистам Кобі Л.Ю., Шкіль Л.М.:

6.1. Перенести проведення  нарад, конференцій та засідань .

6.2. Організувати та контролювати роботу педагогічних працівників в межах встановленого обсягу навантаження.

6.3.Організувати роботу щодо інформування батьківської громадськості  про необхідність заходів профілактики, дій  у випадку захворювання, проявів хвороби.

1. Заступнику завідувача господарства Омельченко Н.С.:

7.1.Організувати роботу щодо підтримання  функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму в закладі.

1. Сестрі медичній старшій Скачедуб З.І.:

8.1. Забезпечити проведення в закладі щоденного моніторингу стану здоров’я всіх присутніх працівників.

8.2. Проводити  санітарно-просвітницьку роботу серед працівників закладу щодо заходів особистої гігієни та формування культури здоров’я, необхідності  своєчасного звернення  за медичною допомогою, шкоди самолікування.

8.3. Організувати проведення профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19.

8.4. Не допускати до роботи працівників з ознаками захворювання. Негайно ізолювати їх та повідомляти про це завідувача.

1. Керівникам підрозділів контролювати час, зміст та обсяг виконуваних робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач                                                                              ________          А.В.Батарчук