Освітяни Сумської міської територіальної громади у партнерстві з Українською освітньою платформою долучилися до участі в міжнародному проєкті від UNICEF в Україні «Дитячі точки — «Спільно».Завдяки UNICEF Ukraine колектив ЗДО 17 “Радість ” отримав валізу з дидактичними та спортивними матеріалами Матеріали педагоги закладу відразу почали використовувати задля реалізації мети проєкту «Дитячі точки — «Спільно» – забезпечують доступ дітям до освітніх послуг, надають необхідну соціально-психологічну допомогу в воєнний час.
![1](http://dnz17.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1.jpg)
![2](http://dnz17.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/2.jpg)
![3](http://dnz17.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/3.jpg)
![4](http://dnz17.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/4.jpg)
![5](http://dnz17.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/5.jpg)
![6](http://dnz17.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/6.jpg)