Інформація про вакантні посади в закладі дошкільної освіти м. Суми

Станом на 01.09.2018 року наявність вакантних посад:

• кухар – 0,75 ст.
  • підсобного робітника – 0,8 ст.
  • робітник з комплексного обслуговування будівлі – 0,8 ст.

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 14.09.2018 року № 04.1-13/4619, з метою забезпечення відповідних заходів безпеки управління освіти і науки Сумської міської ради доводить до Вашого відома лист Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 10.09.2018 № 02.3-18/8643 «Щодо проведення пероральної імунізації м’ясоїдних тварин проти сказу».

Просимо довести вищезазначену інформацію до працівників закладу, учнів та батьків, розмістивши її в інформаційних куточках та на сайті закладу.

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання протокольного доручення від 12.09.2018 року № 4 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сумській міській раді управління освіти і науки доводить до Вашого відома, що у зв’язку з виявленням безпритульної тварини, хворої на сказ, введено карантинні обмеження в межах вулиці Герасима Кондратьєва, буд. 215 до Сумського аеропорту.
Загрозливою зоною визначено вул. Аерофлотська, вул. Гризодубової, вул. Заярного, вул. Твардовського, вул. Нестерова, вул. Івана Багряного, пров. Аерофлотський.

ДНПК №4 Сказ - 0002 ДНПК №4 Сказ - 0001

ДНПК №4 Сказ - 0003 (1) ДНПК №4 Сказ - 0004

Літнє оздоровлення

До вихованців ЗДО завітали інспектори патрульної поліції в Сумській області. Малюкам було цікаво від справжніх поліцейських почути про необхідність виконання правил дорожнього руху. Особливе захоплення викликала можливість “покерувати” патрульною машиною.

DSCN3459                     DSCN3461

DSCN3463                    DSCN3487

ОГОЛОШЕННЯ

З метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашого міста, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об’єктивної Стратегії розвитку міста Суми, управління освіти і науки Сумської міської ради просить долучитися до участі у соціологічних дослідженнях «Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми» та «Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми» .
Опитування містить 101 питання та є анонімним (не передбачає введення персональних даних), що забезпечить отримання максимально достовірної інформації.
Замовником вищезазначеного соціологічного дослідження є виконавчий комітет Сумської міської ради, виконавцем – Сумський державний університет.
Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по стану кожної галузі життєдіяльності міста Суми. Отримані та оброблені набори даних будуть використані при розробці Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року.
Офіційна інформація про вищезазначені соціологічні дослідження розміщена на Інформаційному порталі Сумської міської ради за посиланням https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/rozrobka-stratehii-rozvytku/11536-anketa-opituvannya-vizmi-uchast-v-rozrobtsi-strategiji-rozvitku-mista-sumi.html.

Анкетування можна пройти до 28 вересня 2018 року за посиланням https://goo.gl/ySPvye.

Звіт керівника

Інформація про звіт керівника перед громадськістю міста

за підсумками 2017 – 2018 навчального року

Назва навчального закладу
Дата проведення
Час проведення
Місце проведення
Запрошені представники влади

Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №17 «Радість» м. Суми, Сумської області
31 травня
2018 року
Музична зала
Кубрак Оксана Миколаївна, Депутат Сумської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні батьки дітей – новачків.

Оформлення документів для вступу до закладу дошкільної освіти

буде проводитися з 21.05. по 24.05.2018 року.

Адміністрація.

День Відкритих дверей

12 квітня і в ЗДО№ 17 «Радість» пройшов День відкритих дверей. У цей день у батьків є нагода ознайомитися з напрямками роботи закладу дошкільної освіти, оцінити досягнення своїх дітей, порадіти їх успіхам. Батьків наші креативні педагоги залучили до активної взаємодії під час проведення ранкової заряди, інтегрованих занять, сюжетно-рольових ігор, майстер-класів, консультацій спеціалістів, спільних прогулянок, театральних дійств, брейн-рингу «Моя країна – Україна».
А для батьків, які тільки збираються привести своїх дітей до закладу, було проведено заняття, де вони стали безпосередніми учасниками освітнього процесу. Батькам сподобалось. А екскурсія по закладу переконала їх, що вони вибрали для своїх малюків найкращий заклад.