Правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях

Вихованці дошкільного закладу вперше спільно з педагогами та батьками святкували День єдності. В єдності сила! Виховуємо патріотів з дитинства! Слава Україні!!!
#UAразом, об’єднані Україною.

V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання охорони праці та здоров’язбереження у галузі освіти», яка відбулась 25-26 листопада 2021 року.

Інформаційні матеріали кампанії “ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів”

Результати VI Всеукраїнської акції Happy Гав для Сірка

Знайомство з дитячим садком

Шановні батькі для вступу у

Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

№ 17 «Радість» м. Суми,  Сумської області

• Потрібно принести такі документи:

• заява від батька чи матері або осіб, що їх замінюють (зразок заяви наведено нижче),
  • свідоцтво про народження дитини,(копія)

• медична довідка ф.086,

• завірена копія медичної довідки про щеплення ф.063,

• інформація про батьків або осіб, які їх замінюють, а саме: П.І.Б., місце роботи та посада, телефон, домашня адреса за місцем прописки та фактична адреса проживання.

до 09.07.2021року  документи можна вкладати в скриньку для довідок на центральному ході

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА УМОВИ ПОДАННЯ ЗАЯВИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ.

Зразок заяви:

Завідувачу Сумського ДНЗ №17 м. Суми

Батарчук  А.В.

ПІБ (повністю) Батька/матері дитини

Адреса проживання

(телефон)

Заява

Прошу виділити місце в Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №17 «Радість» м. Суми, Сумської області для моєї дитини (Прізвище Імя  дитини), дата народження

Зі статутом та режимом дошкільного закладу ознайомлений(а)

Дата                                                                  підпис (прізвище ініціали)

• зі Статутом та режимом роботи закладу можно ознайомитися на сайті (у розділі «Про заклад»)

“Про відзначення в місті Суми річниці з Дня народження Івана Кожедуба”

У період з 15 по 18 березна в дошкільному закладі проведено конкурс «Еко-іграшка». Участь у проведенні виставки взяли 14 вікових груп. Представлено 28 експонатів.

Педагоги закладу долучилися до Міжнародного заняття доброти, організатором якого є Благодійний фонд “Щаслива лапа”. З ранього дитинства ми привчаємо дітей турбуватися про тварин.

16-та Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця” – “Здорові немовлята!”

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року триватиме благодійна 16-та Всеукраїнська акція “Серце до Серця” – “Здорові немовлята!”, метою якої є закупівля неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень. Благодійні внески мешканців Сумської області підуть на допомогу відділенню інтенсивної терапії новонароджених Сумської обласної дитячої лікарні (тому прохання вказувати у найменуванні платежу «Благодійний внесок для Сумської області»).

Долучитись до акції запрошують і заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, в яких буде розміщено скриньки для збору коштів та проводитимуться різноманітні благодійні акції (за умови скасування карантинних обмежень).

Збір коштів здійснюватимуть і волонтери з бейдж-ідентифікаторами, захищеними печаткою Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

Контроль за зібраними коштами здійснюватиметься Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. На інтернет-сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua ) буде оприлюднено загальну суму зібраних коштів та звіт про проведені закупівлі. В реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо.

З питань організації волонтерської роботи, проведення заходів вищезазначеної акції можна звернутись до регіонального представника Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» в Сумській області Сахно Крістіни Сергіївни, тел.: (099) 377 68 27.

Рахунки для благодійних внесків:

АТ КБ «Приватбанк»

ІВАN UІА 17 305299 0000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для Сумської області».

ПАТ «Кредобанк»

ІВАN UA 39 325365 0000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для Сумської області».