Звіт керівника

Інформація про звіт керівника перед громадськістю міста

за підсумками 2017 – 2018 навчального року

 

з/п
Назва навчального закладу
Дата проведення
Час проведення
Місце проведення
Запрошені представники влади
 
Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №17 «Радість» м. Суми, Сумської області
31 травня
2018 року
17.00
Музична зала
Кубрак Оксана Миколаївна, Депутат Сумської міської ради

 

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні батьки дітей – новачків.

Оформлення документів для вступу до закладу дошкільної освіти

 буде проводитися з 21.05. по 24.05.2018 року.

                                                                                                         Адміністрація.

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар

День Відкритих дверей

12 квітня і в ЗДО№ 17 «Радість» пройшов День відкритих дверей. У цей день у батьків є нагода ознайомитися з напрямками роботи закладу дошкільної освіти, оцінити досягнення своїх дітей, порадіти їх успіхам. Батьків наші креативні педагоги залучили до активної взаємодії під час проведення ранкової заряди, інтегрованих занять, сюжетно-рольових ігор, майстер-класів, консультацій спеціалістів, спільних прогулянок, театральних дійств, брейн-рингу «Моя країна – Україна».
А для батьків, які тільки збираються привести своїх дітей до закладу, було проведено заняття, де вони стали безпосередніми учасниками освітнього процесу. Батькам сподобалось. А екскурсія по закладу переконала їх, що вони вибрали для своїх малюків найкращий заклад.

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар

Заходи

Заходи до проведення Дня відкритих дверей 12 квітня 2018 року в Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) № 17 «Радість » м. Суми, Сумської області

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

Коло залучених

1 Проведення ранкової зарядки спільно з батьками 7.45 – 8.00 спортивні майданчики батьки, діти, інструктор з фізкультури, вихователі
2 Запрошуємо гостей на наші цікаві заняття 9.00 – 9.30 групові приміщення батьки, діти, вихователі
3 Брейн-ринг «Моя країна – Україна» 9.30 – 10.00 музична зала Діти , вихователі, батьки
4 Виставка «Писанкове диво» 9.30 – 10.00 рекреації біля груп батьки, діти, вихователі
5 Сюжетне заняття з фізкультури спільно з батьками 10.00 – 10.30 спортивна зала ІІ поверху батьки, діти, інструктор з фізкультури, вихователі
6 Проведення рухливих ігор  спільно дітей з батьками «Організація дозвілля на свіжому повітрі» 10.30 – 12.00 спортивний майданчик№ 1 батьки, діти, інструктор з фізкультури, вихователі
7 Проведення спільних з батьками прогулянок 10.00 – 12.00 майданчики груп батьки, діти, вихователі
8 Проведення консультацій спеціалістів:- учителів – логопедів;- практичного психолога;- сестри медичної. 10.00 – 12.00 кабінети спеціалістів спеціалісти, батьки
9 Екскурсія по дошкільному закладу 11.00– 12.00 батьки, спеціалісти
ІІ половина дня
10 Тренінг для батьків  «Попереду школа» 15.20 музична зала батьки , практичний психолог
11 Сюжетно-рольова гра «Звана вечеря» 16.30 – 17.00 групові приміщення діти, батьки, музичні керівники, вихователі
Майстер – клас «Вільна боротьба для дошкільників» 17.00 18.00 спортивна зала І поверху діти, батьки, інструктор з фізкультури

 

 

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар

Оголошення

12 КВІТНЯ 2018 РОКУ  ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ЗАПРОШУЄ  ВСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАВІТАТИ НА ДЕНЬ

ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

                                                                                                                                             АДМІНІСТРАЦІЯ

Опубліковано у Uncategorized | 1 коментар

ГРИП

УВАГА, ГРИП!

ПАМ’ЯТКА

 

Грип належить до тих інфекційних захворювань, які перебувають під епідеміологічним наглядом ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я). Він становить у середньому одну третину всіх випадків захворювань на гострі респіраторні інфекції — величезна швидкість поширення. Вона може охопити велике місто за 1,5–2 тижні, а регіони і навіть країну за — 3–4 тижні. Під час епідемічних спалахів хворіє 30–50 % населення країни.

В Україні на грип хворіє щороку 11–13 млн. осіб, а особливо часто — діти віком до 10 років: у період епідемії — кожна п’ята дитина.

Джерелом інфекції, як правило, буває хвора людина — носій вірусу. Небезпеку становлять і хворі з легкими та нетиповими формами грипу, які практично не звертаються до лікаря, а отже, й не ізолюються.

Захворювання починається гостро — із загальної інтоксикації: спочатку озноб, потім жар, сильний головний біль (переважно в ділянці лоба, скронь), біль в очах, ломота в попереку, суглобах, загальна слабкість, м’язовий біль, почервоніння шкіри, порушення сну. У перші години захворювання температура тіла сягає 39–40 градусів і може утримуватися на такому рівні протягом 2-3 діб. Якщо температура тримається понад три доби або розвивається її друга хвиля, це свідчить про ускладнення. Хворих на середньо тяжку та легку форми лікують удома. Людей із тяжким перебігом (температура 40–41, блювання, судоми, висипи на шкірі, зниження тиску, сильний головний біль) безумовно слід госпіталізувати.

Профілактика грипу

  1. Загартування.
  2. Прийом загальнозміцнювальних і тонізуючих препаратів (екстракт елеутерококу, женьшеню), препаратів більш вираженої імуномодулювальної дії — екстракт або пігулки ехінацеї, імунсил, імунал.
  3. Систематичне споживання цибулі, часнику, лимонів.
  4. Дотримання належного повітряного режиму: постійне провітрювання приміщень, їх ароматизація ароматичними оліями шавлії, чайного дерева тощо.

 

 

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар

КІР

Гостра вірусна хвороба, що супроводжується підвищенням температури, нежиттю, кашлем, появою червоного плямистого висипу.

 

ТРЕБА ЗНАТИ!

•                Збудник хвороби — фільтруючий вірус — дуже летючий і майже не життєздатний поза людським організмом.

•                Джерелом вірусу є хвора людина, розповсюджується вірус повітряно-крапельним шляхом.

•                Хворі небезпечні в останні дні інкубаційного періоду та на початку захворювання.

•                Інкубаційний період становить 9–11 днів (іноді 14–17), у дітей, яким введено гамма-глобулін, — 21 день.

•                Хвороба може призвести до ускладнень.

•                Дітям, які не мають щеплення, призначають гамма-глобулін.

СИМПТОМИ ХВОРОБИ:

•                проявляються за 10–17 днів після контакту; дитина заразна для оточуючих аж до 5-ї доби після появи висипу;

•                початок кору подібний до сильної застуди (кашель, нежить, почервоніння очей, сльозоточивість, висока температура);

•                нове підвищення температури відбувається на 4-й день; з’являється висип: спочатку на обличчі та шиї, потім протягом 3-х днів — на всьому тілі.

ЩО ПЕРЕВІРЯТИ:

•                загальний стан дитини;

•                температуру тіла.

 

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар

ОГОЛОШЕННЯ

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 

Доводимо до вашого відома, що рішення Сумської міської ради від 21.12.2017 року  № 2898-МР «Про встановлення вартості харчування дітей та учнів у  закладах освіти м. Суми» , а саме:

  1. Встановити з 1 січня 2018 року:

1.1. Вартості харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах (у тому числі у центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах) у наступних розмірах:

- для дітей раннього віку –  18,00 гривень;

- для дітей дошкільного віку – 22,00 гривень;

1.2. Здійснювати для батьків оплату за харчування дітей за дні відвідування дитиною закладу освіти у розмірі 60 відсотків від встановленої вартості харчування на день.

1.3.  Зменшити на 50 відсотків розмір плати за харчування для батьків, які мають трьох і більше дітей.

1.4.  Звільнити від оплати за харчування батьків або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей:

1.4.1. Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях; дітей-інвалідів; дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

1.4.2. Дітей, батьки яких безпосередньо беруть, брали участь у проведенні антитерористичної операції або загинули під час проведення антитерористичної операції.

1.4.3.  Дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в Афганістані.

1.4.4. Дітей, батьки яких загинули або отримали тілесні ушкодження під час Революції гідності.

1.4.5. Дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

1.4.6. Дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних закладах дошкільної освіти.

1.4.7. Дітей у санаторних закладах дошкільної освіти (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних закладах дошкільної освіти (групах) та навчально-виховних комплексах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

 

Відповідно до цього батьківська плата за один день харчування з 01.01.2018 року буде становити:

- для садових груп 13,20 грн.   ( 60% від загальної вартості)

          – для ясельних груп 10,80 грн. ( 60% від загальної вартості)

 

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар

Фестиваль “Гармонія руху”

Фестиваль “Гармонія руху” мандрує осінніми стежинами дошкільного закладу “Радість”. Рухливі ігри на повітрі – запорука успішного фізичного розвитку дошкільників. Вихованці групи “Сонечко” – активні учасники фестивалю.   А вихованці та батькі групи “Курчатко” відправилися  туристичний похід. Мандруючи околицями нашого міста, діти дізналися про географічні особливості природного оточення і отримали практичні навички у встановленні намету, користуванні спальником, укомплектуванню туристичного рюкзака. Всі отримали задоволення від спілкування з природою

Беручи участь у фестивалі “Гармонія руху”, вихованці груп “Казка” та “Капітошка” провели спортивні змагання “Веселі супер старти”. Дітей в естафетах підтримували супергерої та батьки. Перемогла в змаганнях дружба, любов до спорту, прагнення бути здоровими. Команди “Суперові” та “Клас” отримали дипломи та подарунки.

Фестиваль “Гармонія руху” сприяє розвитку естетики рухів, гармонії в поєднанні звуків музики та ритму життя..

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар

Тиждень сім’ї

Яскраво та емоційно пройшов  в нашому дошкільному закладі Тиждень сім’ї .

В групах “Барвінок”та “Ромашка“педагогами були проведені для дітей і батьків майстер-класи. Батьківська акція ” В казку разом” дала можливість малюкам і дорослим отримати задоволення від перегляду лялькової вистави.

Родинні посиденьки з презентацією сімейних гербів і виготовленням родинних оберегів пройшли у групі “Сонечко”

В групі «Казка», «Капітошка» була організована вистака батьківських робіт «Наші талановиті батьки».

В  групі «Райдуга», щоб дізнатися про сімейні традиції та вподобання, була організована виставка « Світ сімейних захоплень», де батьки і діти презентували свої хобі. Родини представили : колекцію ляльок з різних країн світу, колекцію іграшок «kinder surprise», поробки в техніках декупаж, орігамі та ниткографія, об’ємні фігури з пінокартону, вишивку, картину з пазлів.

У групі “Курчатко” було проведено розвагу “Посвята в козачата”. Хлопці спільно з татусями змагалися в спритності та силі. Дівчата порадували всіх веселою українською піснею , власноруч виготовленими листівками.

Тиждень сім’ї . завершився  пісенним фестивалем  “Українська пісня в моїй родині“. Участь в ньому дала можливість розкрити вокальні таланти дошкільнят, їх батьків та педагогів. Адже саме в родині та дошкільному закладі можно виховувати справжніх патріотів України. Родина – основа держави. Педагоги, діти   та їх батьки плекають майбутнє України!

tyhzden-simyi-1SONY DSCSONY DSCSONY DSCtyhzden-simyi-5tyhzden-simyi-6tyhzden-simyi-7

Опубліковано у Uncategorized | Залишіть коментар