ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Доводимо до вашого відома, що рішення Сумської міської ради від 21.12.2017 року  № 2898-МР «Про встановлення вартості харчування дітей та учнів у  закладах освіти м. Суми» , а саме:

1. Встановити з 1 січня 2018 року:

1.1. Вартості харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах (у тому числі у центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах) у наступних розмірах:

– для дітей раннього віку –  18,00 гривень;

– для дітей дошкільного віку – 22,00 гривень;

1.2. Здійснювати для батьків оплату за харчування дітей за дні відвідування дитиною закладу освіти у розмірі 60 відсотків від встановленої вартості харчування на день.

1.3.  Зменшити на 50 відсотків розмір плати за харчування для батьків, які мають трьох і більше дітей.

1.4.  Звільнити від оплати за харчування батьків або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей:

1.4.1. Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях; дітей-інвалідів; дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

1.4.2. Дітей, батьки яких безпосередньо беруть, брали участь у проведенні антитерористичної операції або загинули під час проведення антитерористичної операції.

1.4.3.  Дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в Афганістані.

1.4.4. Дітей, батьки яких загинули або отримали тілесні ушкодження під час Революції гідності.

1.4.5. Дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

1.4.6. Дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних закладах дошкільної освіти.

1.4.7. Дітей у санаторних закладах дошкільної освіти (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних закладах дошкільної освіти (групах) та навчально-виховних комплексах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Відповідно до цього батьківська плата за один день харчування з 01.01.2018 року буде становити:

– для садових груп 13,20 грн.   ( 60% від загальної вартості)

– для ясельних груп 10,80 грн. ( 60% від загальної вартості)